PH2RA-80-UA
DigiKeyn tuotenumero
2057-PH2RA-80-UA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PH2RA-80-UA
Kuvaus
CONN HEADER R/A 80POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 80,00 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
PH2RA-80-UA -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,235" (5,97mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,197" (5,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Jänniteluokitus
250VAC