PH2RA-18-UA
DigiKeyn tuotenumero
2057-PH2RA-18-UA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PH2RA-18-UA
Kuvaus
CONN HEADER R/A 18POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 18 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PH2RA-18-UA -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,235" (5,97mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,197" (5,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Suojaus
Suojaamaton
Jänniteluokitus
250VAC