M2-A1-67-R-SMT-4.10-KM-T/R
DigiKeyn tuotenumero
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KM-T/RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KM-T/RCT-ND - Cut Tape (CT)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KM-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M2-A1-67-R-SMT-4.10-KM-T/R
Kuvaus
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
67,00 napainen Naaras liitin M.2 (NGFF) -minikortti Kulta 0,020" (0,50mm) Musta
Kategoria
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Avainnettu
Valmistaja
Adam Tech
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kortin tyyppi
M.2 (NGFF) -minikortti
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Napojen lukumäärä
67,00
Väri
Musta
Kortin paksuus
0,031" (0,79mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Rivien lukumäärä
2
Materiaali - eristys
Nestekidepolymeeri (LCP)
Jako
0,020" (0,50mm)