LHA-11-TRB
DigiKeyn tuotenumero
2057-LHA-11-TRB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LHA-11-TRB
Kuvaus
CONN HEADER R/A 11POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 11 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Kitkalukko
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,293" (7,45mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,134" (3,40mm)
Pakkaustapa
Pussi
Eristyksen korkeus
0,228" (5,80mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-2
Tyyppi
Eristyksen väri
Valkoinen
Suojaus
Suojattu - 1 seinämä
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
250VAC