ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R
ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R
ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R
DigiKeyn tuotenumero
2057-ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2057-ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-CT-ND - Cut Tape (CT)
2057-ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R
Kuvaus
CONN RCPT VERT SMT 20POS 1.27MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Kiinnitys pintaan Kulta
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,246" (6,25mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Pinoamiskorkeus liitettynä
8mm, 9,5mm, 11,1mm
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Ladonta, Juotostinan varaaminen
Jako - liitäntä
Virtaluokitus (ampeeria)
1,2A
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Riviväli - liitäntä
0,050" (1,27mm)