ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R |
Kuvaus | CONN RCPT VERT SMT 20POS 1.27MM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 20 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Kiinnitys pintaan Kulta |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Kiinnitystyyppi Push-Pull |
Valm. | Kontaktin pintakäsittely - liitäntä |
Sarja | Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä Flash |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Eristyksen väri Musta |
Osan tila Aktiivinen | Eristyksen korkeus 0,246" (6,25mm) |
Liittimen tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Kontaktin tyyppi Naaraspistoke | Materiaalin syttyvyysluokitus UL94V-0 |
Tyyppi Kortti – kortti | Kontaktin pintakäsittely - tappi Tina |
Napojen lukumäärä | Pinoamiskorkeus liitettynä 8mm, 9,5mm, 11,1mm |
Jako - liitäntä | Virtaluokitus (ampeeria) 1,2A |
Rivien lukumäärä 2 | Eristyksen materiaali Kestomuovi |
Riviväli - liitäntä 0,050" (1,27mm) | Kontaktin muoto Neliö |