BHR-16-HUA
DigiKeyn tuotenumero
2057-BHR-16-HUA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BHR-16-HUA
Kuvaus
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 16 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BHR-16-HUA -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,134" (3,40mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,356" (9,05mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Kiilaura
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
250VAC