BHR-14-VUA
DigiKeyn tuotenumero
2057-BHR-14-VUA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BHR-14-VUA
Kuvaus
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 14 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BHR-14-VUA -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,358" (9,10mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Polarisoiva avain
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
250VAC