ANT-20287EB56
DigiKeyn tuotenumero
2057-ANT-20287EB56-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-20287EB56
Kuvaus
RF ANT, 4G&3G&2G&NB-IOT, OMNI-DI
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
829MHz, 1,94GHz 2G, 3G Piiska, Suora RF-antennit 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz -4,5dBi, 4dBi, 0dBi, 4dBi SMA uros Liitinkiinnitys
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Adam Tech
VSWR
5, 10
Pakkaustapa
Pussi
Paluuhäviö
-1,5dB, -3,5dB
Osan tila
Aktiivinen
Vahvistus
-4,5dBi, 4dBi, 0dBi, 4dBi
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin
Teho - maksimi
25 W
Taajuusryhmä
Laajakaista
Terminointi
SMA uros
Taajuus (keskikohta/kaista)
829MHz, 1,94GHz
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuusalue
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz
Korkeus (maks.)
2,028" (51,50mm)