2PH2-14-UA
DigiKeyn tuotenumero
2057-2PH2-14-UA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2PH2-14-UA
Kuvaus
CONN HEADER VERT 14POS 2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 14 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
2PH2-14-UA -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,154" (3,91mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,110" (2,79mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,343" (8,70mm)
Pakkaustapa
Pussi
Eristyksen korkeus
0,079" (2,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Messinki
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
250VAC