125SH-B-02-TR-SMT-TR-VIEW-B
125SH-B-02-TR-SMT-T/R
DigiKeyn tuotenumero
2057-125SH-B-02-TR-SMT-T/RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2057-125SH-B-02-TR-SMT-T/RCT-ND - Cut Tape (CT)
2057-125SH-B-02-TR-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
125SH-B-02-TR-SMT-T/R
Kuvaus
CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.25MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 2 napainen 0,049" (1,25mm)
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Kitkalukko
Valm.
Eristyksen korkeus
0,134" (3,40mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Suorakulmainen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Uroslehtiliitin
Eristyksen materiaali
Kestomuovi, Lasitäytteinen
Jako - liitäntä
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Rivien lukumäärä
1
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Luonnollinen
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
250VAC