P8-10-49-3-ST
DigiKeyn tuotenumero
2495-P8-10-49-3-ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P8-10-49-3-ST
Kuvaus
STEPPER MTR HYB LINEAR ACT 3.9V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lineaarinen toimilaite Askel, Bipolaari 0,394" (10,00mm) Kuularuuvi Sisältää ohjaimen 3VDC
Kategoria
Käyttöjakso
1
Valmistaja
Actuonix Motion Devices Inc
Jännite – nimellinen
3VDC
Sarja
Rakenne
Kuularuuvi
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Ominaisuudet
Sisältää ohjaimen
Osan tila
Aktiivinen
Vaihteen alennussuhde
49
Tyyppi
Lineaarinen toimilaite
Terminointityyppi
Johdot
Moottorin tyyppi
Askel, Bipolaari
Toimintalämpötila
-10°C – 40°C
Liikkeen pituus
0,394" (10,00mm)