AC-4800-AA59569R36T0203
DigiKeyn tuotenumero
3479-AC-4800-AA59569R36T0203-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC-4800-AA59569R36T0203
Kuvaus
AC-4800-AA59569R36T0203 1=1M
Valmistajan vakio toimitusaika
1 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Putki Maadoituspalmikko 0,203" (5,16mm, 13/64") - sisähalk. X Kirjoita metrien määrä tilausmäärään 36 AWG
Kategoria
Materiaali
Kupari, Tinapinnoite
Valmistaja
AC Tasarim
Koko, toimitettu
0,203" (5,16mm, 13/64") - sisähalk.
Sarja
Paksuus
0,046" (1,17mm)
Pakkaustapa
Kela
Pidikkeiden lukumäärä
24
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus - päät
36 AWG