O-CS8-0PS17EWL-R-100.000MHZ
DigiKeyn tuotenumero
535-O-CS8-0PS17EWL-R-100.000MHZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
O-CS8-0PS17EWL-R-100.000MHZ
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 100.0000MHZ SNWV
Valmistajan vakio toimitusaika
36 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz OCXO Siniaalto Oskillaattori 5V 8-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
Siniaalto
Valm.
Syöttöjännite
5V
Sarja
Taajuuden vakaus
±100ppb
Pakkaustapa
Nauha
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
8-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,830" pit. x 0,551" lev. (21,08mm x 14,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,295" (7,49mm)