O-CE70S29GW-P-E-N-R-10.000MHZ
DigiKeyn tuotenumero
535-O-CE70S29GW-P-E-N-R-10.000MHZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
O-CE70S29GW-P-E-N-R-10.000MHZ
Kuvaus
XTAL XO OCXO 10MHZ 5V SNWV
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz OCXO Siniaalto Oskillaattori 5V 5-DIP-moduuli
Kategoria
Lähtö
Siniaalto
Valm.
Syöttöjännite
5V
Sarja
Taajuuden vakaus
±2ppb
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
5-DIP-moduuli
Tyyppi
Koko/mitat
1,421" pit. x 1,071" lev. (36,10mm x 27,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,774" (19,65mm)