ASVMB-100.000MHZ-XY-T
DigiKeyn tuotenumero
535-11246-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-11246-1-ND - Cut Tape (CT)
535-11246-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASVMB-100.000MHZ-XY-T
Kuvaus
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-VDFN avoin juotoskohta
EDA/CAD-mallit
ASVMB-100.000MHZ-XY-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±10ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
16mA
Pakkaus / kotelo
4-VDFN avoin juotoskohta
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-QFN (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)