ASVK-32.768KHZ-LJ-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASVK-32.768KHZ-LJ-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASVK-32.768KHZ-LJ-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASVK-32.768KHZ-LJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASVK-32.768KHZ-LJ-T
Kuvaus
XTAL OSC XO 32.7680KHZ HCMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASVK-32.768KHZ-LJ-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
7mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)