ASPI-F4030-4R7M-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASPI-F4030-4R7M-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASPI-F4030-4R7M-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASPI-F4030-4R7M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-F4030-4R7M-T
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 6.6A 31.5 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 6.6 A 31,5mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
31,5mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Valettu
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
4030
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,161" pit. x 0,161" lev. (4,10mm x 4,10mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Virta - saturaatio (Isat)
4,4A