ASPI-F4030-2R2M-T | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ASPI-F4030-2R2M-T |
Kuvaus | FIXED IND 2.2UH 8.7A 15 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 8.7 A 15mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 15mOhm maks. |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Valettu | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 4030 |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,161" pit. x 0,161" lev. (4,10mm x 4,10mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 7A |