ASPI-F1060-2R2M-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASPI-F1060-2R2M-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASPI-F1060-2R2M-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASPI-F1060-2R2M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-F1060-2R2M-T
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 20A 4.84 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 20 A 4,84mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASPI-F1060-2R2M-T -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
30A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
4,84mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,469" pit. x 0,433" lev. (11,90mm x 11,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)