ASPI-6045S-220M-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASPI-6045S-220M-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASPI-6045S-220M-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASPI-6045S-220M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-6045S-220M-T
Kuvaus
FIXED IND 22UH 1.8A 89 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.8 A 89mOhm Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASPI-6045S-220M-T -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,05A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
89mOhm
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
10MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,236" lev. (6,00mm x 6,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)