ASPI-4030S-100M-T | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ASPI-4030S-100M-T |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 1.5A 100 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.5 A 100mOhm Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ASPI-4030S-100M-T -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 1,95A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 100mOhm |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Taajuus - itseresonoiva 21MHz |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,157" pit. x 0,157" lev. (4,00mm x 4,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |