ASPI-4030S-100M-T
DigiKeyn tuotenumero
535-12314-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-12314-1-ND - Cut Tape (CT)
535-12314-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-4030S-100M-T
Kuvaus
FIXED IND 10UH 1.5A 100 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.5 A 100mOhm Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASPI-4030S-100M-T -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,95A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
100mOhm
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
21MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,157" lev. (4,00mm x 4,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)