ASPI-0630LR-1R0M-T15
DigiKeyn tuotenumero
535-ASPI-0630LR-1R0M-T15TR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASPI-0630LR-1R0M-T15CT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASPI-0630LR-1R0M-T15DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-0630LR-1R0M-T15
Kuvaus
FIXED IND 1UH 12A 9 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 12 A 9mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
ASPI-0630LR-1R0M-T15 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
15A
DC-resistanssi (DCR)
9mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,262" lev. (7,20mm x 6,65mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)