ASPI-0418FS-2R2M-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-10759-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10759-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10759-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-0418FS-2R2M-T3
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 2.2A 50 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.2 A 50mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
ASPI-0418FS-2R2M-T3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
3A
DC-resistanssi (DCR)
50mOhm maks.
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
60MHz
Toimintalämpötila
-25°C – 120°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,157" lev. (4,00mm x 4,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)