ASPI-0418FS-221M-T3-view2
Abracon: Who We Are Today
ASPI-0418FS-221M-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-15222-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-15222-1-ND - Cut Tape (CT)
535-15222-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-0418FS-221M-T3
Kuvaus
FIXED IND 220UH 250MA 3.84 OHM
Tarkka kuvaus
220 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 250 mA 3,84Ohm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
ASPI-0418FS-221M-T3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
330mA
DC-resistanssi (DCR)
3,84Ohm maks.
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
4,2MHz
Toimintalämpötila
-25°C – 120°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,157" lev. (4,00mm x 4,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)