ASPI-0315FS-2R2M-T2
DigiKeyn tuotenumero
535-10731-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10731-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10731-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-0315FS-2R2M-T2
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 1.6A 78 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.6 A 78mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASPI-0315FS-2R2M-T2 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,6A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
78mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
86MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 120°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,118" pit. x 0,118" lev. (3,00mm x 3,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)