ASPI-0315FS-2R2M-T2 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ASPI-0315FS-2R2M-T2 |
Kuvaus | FIXED IND 2.2UH 1.6A 78 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.6 A 78mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ASPI-0315FS-2R2M-T2 -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 1,6A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 78mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Taajuus - itseresonoiva 86MHz |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -25°C – 120°C |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,118" pit. x 0,118" lev. (3,00mm x 3,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,059" (1,50mm) |