ASH5KW-32.768KHZ-L-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-ASH5KW-32.768KHZ-L-T3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASH5KW-32.768KHZ-L-T3
Kuvaus
XTAL OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,6V – 5,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 5,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Virta - syöttö (maks.)
2,15µA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (1,6x1)
Taajuus
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,039" lev. (1,60mm x 1,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)