ASEMB-16.000MHZ-LC-T
DigiKeyn tuotenumero
535-11746-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-11746-1-ND - Cut Tape (CT)
535-11746-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASEMB-16.000MHZ-LC-T
Kuvaus
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Tarkka kuvaus
16 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ASEMB-16.000MHZ-LC-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
16mA
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)