ASEK2-32.768KHZ-L-R-T | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ASEK2-32.768KHZ-L-R-T |
Kuvaus | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ASEK2-32.768KHZ-L-R-T -mallit |
Kategoria | Syöttöjännite 1,8V |
Valm. | Taajuuden vakaus ±25ppm |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - syöttö (maks.) 1,5mA |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Pääresonaattori | Pakkaus / kotelo 4-SMD, ei johtoa |
Tyyppi | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (3,2x2,5) |
Taajuus | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Aihealue Käyttöönotto/käytöstä poisto | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,047" (1,20mm) |