ASEK2-32.768KHZ-L-R-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASEK2-32.768KHZ-L-R-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASEK2-32.768KHZ-L-R-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASEK2-32.768KHZ-L-R-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASEK2-32.768KHZ-L-R-T
Kuvaus
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASEK2-32.768KHZ-L-R-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
1,5mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)