ASEDVN-24.000MHZ-LR-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASEDVN-24.000MHZ-LR-T
Kuvaus
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,6V – 3,63V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
4mA
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)