ASEDV-25.000MHZ-LC-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASEDV-25.000MHZ-LC-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASEDV-25.000MHZ-LC-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASEDV-25.000MHZ-LC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASEDV-25.000MHZ-LC-T
Kuvaus
OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) HCMOS, LVCMOS Oskillaattori 1,6V – 3,6V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASEDV-25.000MHZ-LC-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
4mA
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)