ASDTDV-25.000MHZ-XY-T | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ASDTDV-25.000MHZ-XY-T |
Kuvaus | XTAL OSC XO 25MHZ CMOS SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 25 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V, 2,5V, 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Syöttöjännite 1,8V, 2,5V, 3,3V |
Valm. | Taajuuden vakaus ±10ppm |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 105°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - syöttö (maks.) 5,5mA |
Taajuus | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm) |
Aihealue Käyttöönotto/käytöstä poisto | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,039" (1,00mm) |