ASDTDV-25.000MHZ-XY-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASDTDV-25.000MHZ-XY-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASDTDV-25.000MHZ-XY-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASDTDV-25.000MHZ-XY-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASDTDV-25.000MHZ-XY-T
Kuvaus
XTAL OSC XO 25MHZ CMOS SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V, 2,5V, 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V, 2,5V, 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±10ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
5,5mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)