ASDMB-50.000MHZ-LY-T
DigiKeyn tuotenumero
535-11176-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-11176-1-ND - Cut Tape (CT)
535-11176-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASDMB-50.000MHZ-LY-T
Kuvaus
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Tarkka kuvaus
50 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ASDMB-50.000MHZ-LY-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±10ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
16mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)