ASDK2-32.768KHZ-L-R-T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 28 719
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TXC CORPORATION
Uutta DigiKeyllä
Tuotteen ASDK2-32.768KHZ-L-R-T kuvaa ei ole saatavana
ASDK2-32.768KHZ-L-R-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASDK2-32.768KHZ-L-R-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASDK2-32.768KHZ-L-R-T
Kuvaus
XTAL OSC XO 32.768KHZ SMD
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
1,5mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)