ASDDV-50.000MHZ-LR-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASDDV-50.000MHZ-LR-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASDDV-50.000MHZ-LR-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASDDV-50.000MHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASDDV-50.000MHZ-LR-T
Kuvaus
OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Tarkka kuvaus
50 MHz XO (standardi) HCMOS, LVCMOS Oskillaattori 1,6V – 3,6V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASDDV-50.000MHZ-LR-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
6mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)