ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
ECS Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
33 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
DigiKeyn tuotenumero
535-14775-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
Kuvaus
OSC XO 33.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±30ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
7mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)
Lähtö
HCMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
10µA
Syöttöjännite
3,3V