APAM2764YK0175
DigiKeyn tuotenumero
535-12615-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APAM2764YK0175
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz GPS Keraaminen paikka RF-antennit 1,573GHz – 1,578GHz 2,5dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APAM2764YK0175 -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Keraaminen paikka
Valmistaja
Abracon LLC
Raitojen lukumäärä
1
Sarja
VSWR
1,5
Pakkaustapa
Kaukalo
Vahvistus
2,5dBic
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 50mm, LNA
RF-perhe/standardi
Navigointi
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz
Korkeus (maks.)
0,276" (7,00mm)
Taajuusalue
1,573GHz – 1,578GHz