AOTA-N252010S-100MT
DigiKeyn tuotenumero
535-AOTA-N252010S-100MTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-AOTA-N252010S-100MTCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AOTA-N252010S-100MTDKR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AOTA-N252010S-100MT
Kuvaus
FIXED IND 10UH 1.25A 450 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Valettu Induktori 1.25 A 450mOhm maks. 1008 (2520 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
450mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
14MHz
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
1008 (2520 metrinen)
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1008
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,4A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)