AOTA-N252010S-100MT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | AOTA-N252010S-100MT |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 1.25A 450 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Suojattu Valettu Induktori 1.25 A 450mOhm maks. 1008 (2520 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 450mOhm maks. |
Valm. | Taajuus - itseresonoiva 14MHz |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 1 MHz |
Tyyppi Valettu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo 1008 (2520 metrinen) |
Toleranssi ±20% | Valmistajan laitepakkaus 1008 |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 1,4A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,039" (1,00mm) |