AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF
DigiKeyn tuotenumero
535-12623-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz OCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppb
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
122mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (9,7x7,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,382" pit. x 0,295" lev. (9,70mm x 7,50mm)
Lähtö
LVCMOS
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)