AMMLPDDLJS-24.0000T
DigiKeyn tuotenumero
535-AMMLPDDLJS-24.0000TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-AMMLPDDLJS-24.0000TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AMMLPDDLJS-24.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AMMLPDDLJS-24.0000T
Kuvaus
MEMS OSC XO 24 MHZ CMOS SMD
Tarkka kuvaus
24 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
7,5mA
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VLGA (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,89mm)