Tuotteen AMMLPDAVJS-50.0000T kuvaa ei ole saatavana
AMMLPDAVJS-50.0000T
DigiKeyn tuotenumero
535-AMMLPDAVJS-50.0000TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AMMLPDAVJS-50.0000T
Kuvaus
MEMS OSC 50.0000MHZ SMD
Tarkka kuvaus
50 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 2,25V – 3,63V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
2,25V – 3,63V
Sarja
Taajuuden vakaus
±20ppm
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - syöttö (maks.)
7,5mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,85mm)