AMMLPDALJS-50.0000T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
50 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 2,25V – 3,63V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
AMMLP Series Low-Power-Consumption MEMS Oscillator from Abracon PIO | DigiKey
AMMLPDALJS-50.0000T
DigiKeyn tuotenumero
535-AMMLPDALJS-50.0000TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AMMLPDALJS-50.0000T
Kuvaus
MEMS OSC XO 50 MHZ CMOS SMD
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,25V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
7,5mA
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VLGA (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,89mm)