AMCA31-2R450G-S1F-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-14095-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-14095-1-ND - Cut Tape (CT)
535-14095-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AMCA31-2R450G-S1F-T3
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,45GHz Bluetooth, IoT, ISM, M2M, Wi-Fi, ZigBee™ Siru RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz 2,3dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AMCA31-2R450G-S1F-T3 -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Siru
Valmistaja
Abracon LLC
Raitojen lukumäärä
1
Sarja
Vahvistus
2,3dBi
Digi-Reel®
Teho - maksimi
3 W
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Bluetooth, Yleinen ISM, WiFi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
0,047" (1,20mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,45GHz
Sovellukset
Bluetooth, IoT, ISM, M2M, Wi-Fi, ZigBee™
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz