AK2PAF1-100.0000T
DigiKeyn tuotenumero
535-AK2PAF1-100.0000TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-AK2PAF1-100.0000TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AK2PAF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AK2PAF1-100.0000T
Kuvaus
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVPECL
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) LVPECL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AK2PAF1-100.0000T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±30ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
50mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)