AIMC-Q0402-8N2G-T | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | AIMC-Q0402-8N2G-T |
Kuvaus | FIXED IND 8.2NH 500MA 280 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 8.2 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 500 mA 280mOhm maks. 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Q taajuudella 8 @ 100MHz |
Valm. | Taajuus - itseresonoiva 3,7GHz |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 MHz |
Tyyppi Monikerroksinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 0402 (1005 metrinen) |
Toleranssi ±2% | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,024" lev. (1,00mm x 0,60mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,024" (0,60mm) |
Suojakuori Suojaamaton | Päätuotenumero |
DC-resistanssi (DCR) 280mOhm maks. |